STILINGI DERINIAI PAVASARIUI | by @Dosinkevich

5/6/20212 min read

Pavasaris visada asocijuojasi su naujomis pradžiomis, nepriklausomai nuo to, kokioje srityje tos pradžios bebūtų. Tai gali būti nauji kūrybiniai projektai, nauji įpročiai, o galbūt netgi nauji jausmai. Ta po truputį pro šalčius besiskverbianti šiluma, žada tiek daug gerų emocijų ir taip lengva ta, pasiduoti. Džiugi žinia ir ta, kad besilaisvinant iš skruostus žnaibančio oro išsilaisviname ir iš sunkių, storų drabužių. Kodėl gi pavasario pradžia negali būti naujas, švelnių spalvų gūsis į mūsų drabužines? Kas kitas, jeigu ne mūsų stilius atspindi tą lengvą ir pakylėtą nuotaiką saulėtą pavasario dieną? Būtent todėl norime Jums, brangios skaitytojos, pasiūlyti tris derinius, kurie lydės Jus jau įpusėjus pavasariui ir pasikeitus orui į šiltąją pusę.
Derinius sukūrė stilistė Dominyka Sabina (IG @dosinkevich)

Nors ir oras pradeda lepinti, dar neskubėkime atidėti megztukų į šalį. Juk kartais net ir šiltą dieną lydi ne tokie malonūs vėjai. Tokiu atveju rinkites prigludusį golfą kartu su šiek tiek šiltesnės medžiagos mini sijonu. Prie tokio sijono kuo puikiausiai dera ilgesni batai. Tokį derinį papildo šiuo metų „trendų“ viršūnėje esantis marškinis švarkas, kuris yra šiek tiek oversize. Nieko keisto, kad toks švarkelis šiuo metu yra ypač populiarus, juk yra toks stilingas ir jaukusi. Derinio spalvas rinkites vos kelių atspalvių.  Galite pasinaudoti derinio pavyzdžiu - balta ir pastelinė violetinė.  Na, o tokie aksesuarai kaip beretė, perlų auskarai ir nedidelė rankinė paverčia Jus į tikrą, žavią prancūzaitę.


Jūsų spintoje turi atsirasti bent viena megzta suknelė. Šiuo metų laiku tokia elegantiška suknelė išlaiko šilumą. Prie suknelės rinkites visų laikų klasiką – smėlio spalvos lietpaltį. Šis lietpaltis dera prie daugybės kitų derinių net ir kitų sezonų metu. Svarbu pasirinkti Jums tinkamą modelį ir šis drabužis taps neatsiejama Jūsų įvaizdžio dalimi. Derinyje siūlome naudoti žemiškų spalvų, odines balerinas ir tokios pat spalvos rankinę per petį. Tokio klasikinio derinio neperkraukite įmantriais aksesuarais. Rinkites elegantiškus papuošalus, tokius, kaip pakabukas su smulkiais perlais ir prie jo derančius perlų auskarus.

Na ir trečiasis derinys - tiesiog dvelkia prabanga. Šie drabužiai tobulai tinka svarbiam susitikimui ar vakarienei restorane. Jeigu šį pavasarį norite pasipuošti, būtinai rinkites pastelinės spalvos kostiumėlį. Jam puikiai paantrina tokios pat švelnios spalvos klasikiniai aukštakulniai. Norint suteikti įvaizdžiui dar daugiau ypatingumo, rinkites baltą ilgą paltą ir baltą rankinę. Derinys ypač šviesus, tačiau tuo pačiu labai elegantiškas. Norint atrodyti klasiškai, nebūtina rinktis tik juodą spalvą. 
Ir kas gi daugiau, jeigu ne perlų vėrinys, vainikuos šį nuostabų derinį?

Jau įsivaizduoju, kaip puikiai atrodysite pritaikiusios tokio stiliaus drabužius ir aksesuarus savo garderobui. Linkiu Jums daug saulės, gerų emocijų ir naujų pradžių!

DEIMY