KEEROSS ISTORIJA

APIE KEEROSS ĮKŪRĖJĄ

Keeross gimė 2016 metais. Mano pirmieji papuošalai buvo smulkūs Swarovski perlų auskarai ir subtilios apyrankės. Dabar pradėjau kurti papuošalus iš tikrų, gėlavandenių perlų. Supratau, jog pagaliau išsigryninau TĄ produktą. Nes visuomet sakiau, jog noriu kurti kažką apčiuopiamo.
   
Veiklos eigoje ne kartą dariau pauzes. Sakoma, idėja ateina ir išeina, jei nesiimi jos įgyvendinti, bet šioji vis sugrįždavo - o dabar, pirma mintis prabudus ir paskutinioji prieš užmiegant - yra būtent ši veikla.

Mano kuriami papuošalai subtilūs, elegantiški ir minimalistiniai - nemėgstu pompastikos ir "perkrauto įvaizdžio". Tikiu idėja, jog mažiau yra daugiau.

Viską darau iš širdies, nuo papuošalo sukurimo, jo pateikimo, aprašymo, bendravimo su jumis, išsiuntimo iki el. parduotuvės dizaino, soc. tinklų administravimo ir kitų begalės dalykų. 

Mano, kaip kūrėjos kelias tik prasideda - ačiū jums, kad skatinate mane kurti, domėtis ir augti!

Kiekvienas perlas yra unikalus. Skiriasi savo forma, atspalviu, dydžiu. Tokio pat perlo pasaulyje nėra - jis vienintelis, taip sukurtas pačios gamtos. Kaip ir tu. Tu - vienintelė.

Keeross - tai subtilūs, elegantiški perlų papuošalai.